ردکردن این
مبلشویی| تروتمیز

بهترین روشهای شستشوی مبلمان

مبلمان و شستشوی آنها

در دهه های اخیر مبلمان و صندلی ها، جایگاه ویژه ای بین ما ایرانیان پیدا کرده و کمتر خانه ای را میتوان بدون مبلمان و صندلی پیدا کرد. مبلمان به دلیل استفاده مکرر بدون شک کثیف میشوند و همیشه نظافت آنها دغدغه ی مردم بوده و نظافت آنها بر خلاف فرش و قالی، کار ساده ای نیست و نیاز به تجهیزات خاص خود هستند. معمولا مبلمان را نمیتوان در خانه شستشو کرد چون بدون شک به بافت، بدنه و الیاف آنها صدمه وارد میشود. اگر بدون تخصص اقدام به شستشوی مبلمان خود کنیم ممکن است خسارتهای جبران ناپذیری به آنها وارد کنیم. به همین جهت قالیشویی های معتبر، بجز شستشوی قالی و فرش، شستشوی مبلمان را به حیطه ی کاری خود اضافه کرده اند.
قالیشویی تروتمیز در زمینه ی شستشوی فرش و مبل و … در اصفهان یکی از نامدارترین و قدیمی ترین کارخانه های استان و حتی کشور با سابقه ی بیش از نیم قرن میباشد. اصفهان قطب صنعتی در زمینه تولید فرش، قالی، مبلمان و … میباشد و به همین دلیل صنعت قالی شویی در اصفهان بسیار رقابتی شده است.

شستشوی مبلمان در تر و تمیز

برای شستشوی مبلمان راه های مختلفی وجود دارد که مهمترین و رایج ترین آنها بخارشویی، استفاده از آب ولرم و شامپو و در آخر سپردن مبلمان به مراکز قالیشویی و مبل شویی میباشد. همانطور که از قبل ذکر کردیم شستشوی دستی (در خانه و بدون تخصص) ممکن است موجبات خرابی یا پوسیدگی مبلها را به بار آورد لذا برای جلوگیری از این خرابی ها، ما به شما توصیه میکنیم شستشوی مبلمان منزل خود را به ما (قالیشویی تر و تمیز) بسپارید. قالیشویی تروتمیز با کادری مجرب و قدمت بیش از نیم قرن تجربه، با قالی شویی ارزان و با کیفیت، در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد. قالیشویی تروتمیز، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مختص این کار و قابل تنظیم، بدون استفاده از آب جاری مبلمان شما را بدون هیچ آسیبی تمیز میکند. دستگاه خشک کن مخصوص با قدرت مکش بالا به بهترین شکل ممکن رطوبت مبل را نم زدایی کرده و از پوسیدگی، رشد و تکثیر قارچ، کپک و پوسیدگی تشک مبل جلوگیری میکند.
مبلشویی| تروتمیز

چند عامل مهم در هزینه های مبل شویی تاثیر گذار هستند که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد مبل و کوسن ها
جنس مبل
مقدار آلودگی و لک های روی مبلمان
مواد شوینده مورد نیاز
مدت زمان تقریبی برای خشکشویی

ولی شما عزیزان نگران هزینه و کیفیت کار نباشید به این دلیل که قیمت های مقرون به صرفه، اعتماد مشتریان و قالیشویی ارزان اصفهان بهترین شعار ماست.

همانطور که از قبل گفتیم اصفهان در زمینه تولید قالی های کارخانه ای و دست بافت یکی از قطبهای ایران بوده و هست و به همین دلیل قالیشویی در این استان بسیار رقابتی و رایج می باشد. ترو تمیز همیشه مفتخر است با وجود جو رقابتی در استان اصفهان، بهترین و سریعترین خدمات را به شما ارائه دهد.

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
LinkedIn

مطالب مرتبط

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =