ردکردن این
شستشوی قالی | تروتمیز

بهترین زمان سپردن فرش به قالیشویی

یکی از مهمترین کارهایی که ممکن است در طول سال با آن مواجه شویم، سپردن فرشمان به یک قالیشویی مطمئن میباشد. عوامل متعددی وجود دارد که این سردرگمی را برای ما به وجود بیاورد که بهترین زمان ارسال فرشمان به قالیشویی چه زمانی میباشد. در ادامه، تعیین دفعات، و مهمترین عوامل موثر برای استفاده از خدمات قالیشویی را به شما خواهیم گفت پس با قالی شویی تروتمیز همراه باشید.

عوامل موثر و تعیین کننده برای ارسال فرش به قالیشویی

عوامل زیادی وجود دارند و شاید سوالهای زیادی برای شما به وجود بیاید تا شما متوجه بشوید که آیا زمان آن فرا رسیده است تا قالی خود را به دست یک قالیشویی معتبر بسپارید؟!!! متخصصان ما در قالی شویی تروتمیز به تمامی این سوالهای شما، در این مقاله جواب خواهند داد.

قالیشویی تر و تمیز در شهر زیبای اصفهان واقع شده است و آماده خدمات رسانی به همه شهروندان اصفهانی می باشد. شست و شوی قالی با پیشرفته ترین تجهیزات و کاملاً مکانیزه و با رعایت تمام اصول ایمنی برای محافظت از قالی و تابلو فرش های شما تنها در تر و تمیز امکان پذیر است. تر و تمیز بهترین خدمات را در کنار ارزان ترین قیمت شست و شو در اختیار شما همشهریان عزیز قرار خواهد داد. تر و تمیز بهترین گزینه برای قالیشویی ارزان در اصفهان می باشد. اگر شما عزیزان می خواهید شست و شوی فرش در اصفهان را به بهترین ها بسپارید با ما همراه باشید. کیفیت و اعتبار 50 ساله ما ضمانت کار ماست.

قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز

تعداد افراد خانواده

در وهله اول باید به شما بگوییم که تعداد اعضای خانواده رابطه مستقیم به میزان کثیفی قالی یا زیر اندازهای خانه شما مانند فرش و مبلمان و… دارند. هر چقدر تعداد نفرات یک خانه بیشتر باشند، طبیعتا زیراندازها زودتر کثیف می شوند. اگر از روفرشی استفاده میکنید قالی شما دیرتر کثیف میشود. مزیتی که روفرشی ها دارند این است که به صورت یک محافظ برای فرش یا قالی شما عمل میکنند ولی به نظر شما حیف نیست ظاهر زیبای فرش ایرانی در زیر روفرشی، خود را پنهان کند و زیبایی آن که جزیی از زیبایی خانه شماست، در معرض دید نباشد؟

یافتن قالیشویی معتبر

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در خصوص ارسال فرش به قالیشویی، پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و صاحب نام در شهر خودتان میباشد. خوشبختانه قالی شویی در اصفهان از قدیم الایام رایج بوده به این دلیل که استان اصفهان یکی از قطب های صنعتی در زمینه تولید فرش های نفیس و دستباف میباشد.

تعداد دفعات جارو کردن فرش

میتوان گفت تعداد دفعات جارو کردن فرش یکی از عوامل مهم و تعیین کننده برای شستشوی فرش میباشد. معمولا افراد، هفته ای سه بار فرش خود را با جاروبرقی تمیز میکنند. اگر تعداد دفعات جارو کشیدن سه بار یا بیشتر باشد، سالی یک بار میتوانید قالی خود را به قالیشویی ارسال کنید.

نتیجه گیری نهایی

میزان استفاده از قالی یا کثیفی خود فرش به خودی خود به ما میگوید که وقت آن رسیده که قالیمان را بشوییم. ولی معمولا همه با توجه به رنگ و روی قالی میزان کثیفی آن را می سنجند در صورتی که شاید ظاهر فرشمان یکدست و تمیز به نظر برسد ولی باطن آن میگوید که اینجا محل تجمع باکتریهای خطرناک (ذره بینی) یا حشرات کوچک میباشد و هر چه سریعتر (برای حفظ سلامتی خود و عزیزانتان) آن را به قالیشویی معتبر بسپارید!!! شما با در نظر گرفتن عواملی که ذکر کردیم می توانید خودتان به تصمیم نهایی برسید که بهترین زمان سپردن فرش به یک قالیشویی معتبر کی و چه زمانی میباشد.
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز

بهترین قالی شویی در اصفهان را چطور پیدا کنیم؟

قالی شویی اصفهان به دلیل صنعت قالی در این استان از قدیم الایام رایج بوده است. خوشبختانه با پیشرفت صنعت قالیشویی این امر برای همشهریهای عزیز اصفهانی راحت شده ولی پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و صاحب نام در اصفهان گاها باعث سردرگمی شده و معمولا نمیتوان این کالای با ارزش را به قالیشویی های نامعتبر سپرد. پس چطور میتوان یک قالیشویی در اصفهان خوب، معتبر و ارزان را در جستجو کرد. هر قالی شویی در اصفهان یا تمام ایران باید سابقه، امکانات و کادر مجرب و به روزی داشته و در عین حال قیمت آنها باید مقرون به صرفه باشد. از مهمترین ویژگی هر قالیشویی باید به نکات زیر اشاره کرد:

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
LinkedIn

مطالب مرتبط

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 3 =