ردکردن این
قالی شویی تروتمیز| پاک کردن لک

بهترین قالیشویی اصفهان را چطور پیدا کنیم

بهترین قالیشویی در اصفهان

قالی، فرش یا مبلمان یا در کل زیراندازها، دائما در معرض کثیف شدن هستند و بجز اهمیت تمیز بودن آنها جنبه های بهداشتی را باید به آنها اضافه کرد! چونکه این اقلام با ارزش و گرانقیمت بهترین میزبان برای تجمع باکتری ها یا موجودات ذره بینی و حتی حشرات هستند که این امر گاها ممکن است خطرناک باشد. مثلا یک قالی کثیف هرچند اگر ظاهر تمیزی داشته باشد ممکن است باعث ایجاد حساسیت در پوست یا بیماری هایی نظیر بیماریهای تنفسی و… گردد. جدای از تمامی موارد ذکر شده بر هوای خانه که دائم از آن تنفس می کنیم نیز تاثیر میگذارد و یک قالی، فرش یا مبلمان کثیف باعث ایجاد بوی نامطبوع در فضای خانه میشود. خوشبختانه با پیشرفت صنعت قالیشویی این امر برای همشهریهای عزیز اصفهانی راحت شده ولی پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و صاحب نام در اصفهان گاها باعث سردرگمی شده و معمولا نمیتوان این کالای با ارزش را به قالیشویی های نامعتبر سپرد. پس چطور میتوان یک قالیشویی خوب، معتبر و ارزان را در اصفهان جستجو کرد. برای یافتن راه حل مناسب با قالی شویی تروتمیز همراه باشید.
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز
ابتدا قبل از شروع مبحث باید به کاراکترهای مهم در هر قالیشویی اشاره ای کنیم. هر قالیشویی باید سابقه، امکانات و کادر مجرب و به روزی داشته و در عین حال قیمت آنها باید مقرون به صرفه باشد. از مهمترین ویژگی هر قالیشویی باید به نکات زیر اشاره کرد:

برخورد محترمانه و رعایت ادب هنگام پاسخگویی

از دغدغه های مردم، پاسخگویی عوامل یا پرسنل قالیشویی به سوالات آنها ماست. هر قالیشویی موظف است به سوالات مشتریان پاسخ صحیح بدهد مانند زمان رسیدن کارگران برای حمل و نقل فرش به کارگاه، زمان تحویل فرش به مشتریان، نوع سیستم شستشوی فرش، نوع مواد شوینده، کیفیت شستشو و…

مواد شوینده استاندارد و دستگاه های اتوماتیک

هر فرش و مبلمانی، از انواع مختلف پارچه و الیاف تشکیل شده است و شستن هر کدام از آنها باید با مواد شوینده و دستگاه خاص صورت گیرد. برای اینکه این مطلب را بهتر درک کنید باید به فرش دستباف اشاره کنیم، فرش دستباف روش شستشوی خاص خود را دارد و نباید آن را مانند فرشهای ماشینی شستشو کرد به جز فرش دستباف میتوان به شستشوی فرش ابریشمی و نفیس، شستشوی موکت، شستشوی پرده، شستشوی مبلمان و… می توان اشاره نمود.

داشتن تکنسین متخصص در امر قالیشویی

یکی از عوامل مهم در قالیشوییها، داشتن شخص یا اشخاص مجرب در امر نظارت یا همان تکنسین میباشد. این اشخاص باید دائما خود را به روز کنند به این دلیل که صنعت قالیشویی دائما در حال ماشینی و مدرن شدن است. این افراد باید دوره های تخصصی در امر قالیشویی شرکت کرده و مدارک آنها نیز باید همیشه در معرض دید بازرسان قرار بگیرد.

داشتن پکیج کامل جهت شستشویی فرش، قالی و مبلمان

یکی از مشخصه های هر قالیشویی معتبر، داشتن پکیج کامل برای شستشوی انواع اقلام قابل شستن میباشد. به عنوان مثال برای شستشوی انواع فرش، شستن انواع مبلمان، شیرازه دوزی و ترمیم ریشه، شستشوی انواع موکت، بید زدگی و رفوی فرش و… بدون شک باید پکیج کاملی در اختیار داشته باشند.

باید عضو اتحادیه قالیشویی اصفهان باشد

هر قالیشویی در اصفهان در حال فعالیت، موظف است عضو اتحادیه قالی باشد و با داشتن مجوز پروانه کسب، مشتریان راحت می توانند انتقادات و شکایات خود را به اتحادیه ها اعلام نمایند.

ضمانت کیفیت در امر قالیشویی

هر قالی شویی معتبر موظف است ضامن کار خود باشد و با ارائه ضمانت نامه کتبی به مشتریان بابت تضمین کیفیت شستشوی فرش باشد.

سخن پایانی

قالیشویی تر و تمیز در شهر زیبای اصفهان واقع شده است و آماده خدمات رسانی به همه شهروندان اصفهانی می باشد. شست و شوی قالی با پیشرفته ترین تجهیزات و کاملاً مکانیزه و با رعایت تمام اصول ایمنی برای محافظت از قالی و تابلو فرش های شما تنها در تر و تمیز امکان پذیر است. تر و تمیز بهترین خدمات را در کنار ارزان ترین قیمت شست و شو در اختیار شما همشهریان عزیز قرار خواهد داد. تر و تمیز بهترین گزینه برای قالیشویی ارزان قیمت در اصفهان می باشد. اگر شما عزیزان می خواهید شست و شوی فرش در اصفهان را به بهترین ها بسپارید با ما همراه باشید. کیفیت و اعتبار 50 ساله ما ضمانت کار ماست.

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
LinkedIn

مطالب مرتبط

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =