ردکردن این
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز

سالی چند بار قالیمان را بشوییم؟

بگذارید به زبان ساده به شما بگوییم که شاید جواب این سوال ساده باشد و همه متفق القول بگویید میزان استفاده از قالی یا کثیفی خود فرش به خودی خود به ما میگوید که وقت آن رسیده که قالیمان را بشوییم. ولی معمولا همه با توجه به رنگ و روی قالی میزان کثیفی آن را می سنجند در صورتی که شاید ظاهر فرشمان یکدست و تمیز به نظر برسد ولی باطن آن میگوید که اینجا محل تجمع باکتریهای خطرناک (ذره بینی) یا حشرات کوچک میباشد و هر چه سریعتر (برای حفظ سلامتی خود و عزیزانتان) آن را به قالیشویی معتبر بسپارید!!!

میزان استفاده از فرش و زیراندازها

ابتدا به این نکته توجه کنید که اعضای خانواده شما چند نفر هستند؟ آیا کودک خردسال دارید که دائم در حال بازی کردن است یا چهار دست و پا در حال جنب و جوش است؟ چه میزان مهمان در طول ماه در حال رفت و آمد به خانه شما هستند؟ آیا شستشوی دائم قالی قالی، باعث پوسیدگی آن میشود و ده ها سوالهای دیگر که متخصصان ما در قالی شویی تروتمیز به تمامی این سوالهای شما، در این مقاله جواب خواهند داد.

قالیشویی تر و تمیز در شهر زیبای اصفهان واقع شده است و آماده خدمات رسانی به همه شهروندان اصفهانی می باشد. شست و شوی قالی با پیشرفته ترین تجهیزات و کاملاً مکانیزه و با رعایت تمام اصول ایمنی برای محافظت از قالی و تابلو فرش های شما تنها در تر و تمیز امکان پذیر است. تر و تمیز بهترین خدمات را در کنار ارزان ترین قیمت شست و شو در اختیار شما همشهریان عزیز قرار خواهد داد. تر و تمیز بهترین گزینه برای قالیشویی ارزان در اصفهان می باشد. اگر شما عزیزان می خواهید شست و شوی فرش در اصفهان را به بهترین ها بسپارید با ما همراه باشید. کیفیت و اعتبار 50 ساله ما ضمانت کار ماست.

قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز
قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز

در وهله اول باید به شما بگوییم که تعداد اعضای خانواده رابطه مستقیم به میزان کثیفی قالی یا زیر اندازهای خانه شما مانند فرش و مبلمان و… دارند. هر چقدر تعداد نفرات یک خانه بیشتر باشند، طبیعتا زیراندازها زودتر کثیف می شوند. اگر از روفرشی استفاده میکنید قالی شما دیرتر کثیف میشود. مزیتی که روفرشی ها دارند این است که به صورت یک محافظ برای فرش یا قالی شما عمل میکنند ولی به نظر شما حیف نیست ظاهر زیبای فرش ایرانی در زیر روفرشی، خود را پنهان کند و زیبایی آن که جزیی از زیبایی خانه شماست، در معرض دید نباشد؟

تعداد شستشوی اصولی فرش در هر سال

ابتدا به این نکته توجه کنید که شستشوی دائم و غیر اصولی فرش باعث میشود که قالی شما زودتر پوسیده شود البته ناگفته نماند کثیفی فرش نیز باعث پوسیدگی آن میشود. نمیتوان یک مثال واحد برای همه فرشها زد که در طول سال چند بار باید شسته شوند. کیفیت، نوع، مدل و بافت هر قالی، این را مشخص میکند که در سال چند بار باید آن را شست. معمولا قالی ها طول عمر بالایی دارند، از 20 الی 40 سال میتوان از یک فرش استفاده کرد ولی اگر بخواهیم کلی بگوییم، بهتر است سالی دوبار فرش هایتان را به قالیشویی های معتبر بسپارید به شرطی که اتفاق خاصی برای کثیفی آن رخ ندهد تا مجبور باشید همان روز آن را بشویید.

قالی شویی در اصفهان| قالیشویی تروتمیز

بهترین قالی شویی در اصفهان را چطور پیدا کنیم؟

قالی شویی اصفهان به دلیل صنعت قالی در این استان از قدیم الایام رایج بوده است. خوشبختانه با پیشرفت صنعت قالیشویی این امر برای همشهریهای عزیز اصفهانی راحت شده ولی پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و صاحب نام در اصفهان گاها باعث سردرگمی شده و معمولا نمیتوان این کالای با ارزش را به قالیشویی های نامعتبر سپرد. پس چطور میتوان یک قالیشویی در اصفهان خوب، معتبر و ارزان را در جستجو کرد. هر قالی شویی در اصفهان یا تمام ایران باید سابقه، امکانات و کادر مجرب و به روزی داشته و در عین حال قیمت آنها باید مقرون به صرفه باشد. از مهمترین ویژگی هر قالیشویی باید به نکات زیر اشاره کرد:

اشتراک گذاری

WhatsApp
Telegram
Facebook
LinkedIn

مطالب مرتبط

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =