ردکردن این

شست و شوی فرش در اصفهان

چرا ما؟

قالیشویی تر و تمیز به عنوان یکی از ارزانترین مراکز قالیشویی در استان اصفهان با بهره گیری از مدرن ترین و بهترین دستگاه های شست و شوی جهان، سلامت قالی گرانبهای شما را تضمین می کند. شستن قالی امری تخصصی و حساس می باشد چراکه شست و شوی قالی توسط فردی ناشی می تواند خسارت جبران ناپذیری را به فرش پر نقش و نگار شما وارد کند، از این سو همواره در نظر داشته باشید که فرش می بایست توسط مراکز معتبر شسته شود.

قالیشویی ارزان در اصفهان

قالیشویی تر و تمیز با سابقه طولانی در زمینه شست و شو انواع فرش های دستباف، ماشینی، تابلو فروش، موکت و همچنین شست و شوی مبل خدمات گسترده ای را در اختیار شما می گذارد. شاید بزرگترین مانع برای مردم و عدم مراجعه به قالیشویی های سطح شهر، گران بودن خدمات باشد، به همین دلیل مردم خود اقدام به شستن قالی در خانه می کنند و همین امر سبب می شود قالی به شکل درستی تمیز نشده و ممکن است فرش آسیب ببیند. اما با خیال راحت باید گفت که قالیشویی ارزان در اصفهان با کیفیت وجود دارد. تروتمیز با مناسبترین قیمت، قالی شما را همانند روز اول پر زرق و برق خواهد کرد.

قالیشویی ارزان اصفهان

خدمات

قالیشویی

شستشوی فرش: قالیشویی تروتمیز با بکارگیری کادری مجرب و حرفه ای در زمینه شستشو قالی ابتدا و در مرحله اول فرش را توسط کارشناس بررسی میکند کارخانه فرستاده می شود، فرش غبارگیری شده و سپس با دستگاه های مدرن وارد مرحله شست و شو می شود. بعد از شست و شوی حرفه ای، آبگیری فرش انجام می شود و پس از خشک شدن فرش تحویل داده می شود.

شست و شوی تابلو فرش: شستن تابلو فرش اگر حساس تر از فرش نباشد، کمتر نیست. شست و شوی تابلو فرش همانند قالی، ابتدا توسط کارشناس بررسی شده و سپس به مرکز تروتمیز برای مراحل پاکسازی و شست و شو تحویل داده می شود. بعد از باز کردن فریم دور تابلو فرش، با محلول مخصوص تابلو فرش شسته می شود، بعد از خشک شدن فریم مجددا روی آن قرار گرفته و در آخر تحویل داده می شود.

ترمیم و رفوگری: اگر بخشی از قالی شما آسیب دیده است، هیچ جای نگرانی نیست. قالیشویی تروتمیز با در اختیار داشتن کادری خبره و متخصص در امر رفوگری به راحتی قالی گرانبهای شما را ترمیم می کند. از آنجا که رفوگری می بایست توسط متخصص رفو انجام شود. رفوگران تروتمیز با سالها تجربه به بهترین شکل ممکن قالی شما را ترمیم کرده و بدون هیچ ایرادی قالی مانند روز اولی که قالی را خریداری کردید، تحویل داده می شود.

شست و شوی مبل: قالیشویی تروتمیز خدمات دیگری مانند شست و شوی مبل را نیز ارائه می دهد. شستن مبلمان نیز نیازمند مواد شست و شوی مرغوب است که آسیبی به مبل شما وارد نشود. مبل خود را با خیالی آسوده در اختیار ما قرار داده و بهترین خروجی را تحویل بگیرید.

قالیشویی تروتمیز

اگر از ساکنین شهر و یا استان اصفهان هستید، می توانید با تماس با قالی شویی تروتمیز برای انجام امور شست و شوی قالی، تابلو فرش و مبل در تماس باشید. قالیشویی ارزان در اصفهان تروتمیز با در اختیار داشتن ابزارهای مدرن در کنار استفاده از مواد مرغوب شست و شو بهترین کیفیت در سریعترین زمان را در اختیار شما قرار میدهد. با خیال راحت قالی خود را به ما سپرده و قالی را به بهترین شکل ممکن تحویل بگیرید.