ردکردن این

شست و شوی تابلو فرش

محبوبیت بالای فرش در کشور امری طبیعی است. یکی از نمادهای ایران در دنیا فرش های دست بافت به شدت با کیفیت می باشد. محبوبیت بالای فرش در ایران باعث شده که تابلو فرش نیز از اهمیت ویژه ای در خانه های ما داشته باشد. شستشوی فرش با قالی شویی در اصفهان. طرح های زیبا از انواع و اقسام این محصول زینتی می تواند دیوارهای خانه ها را زیباتر کند. تابلو فرش ها در سایز، کیفیت و طرح های مختلفی در بازار موجود است. قیمت برخی تابلو فرش ها با توجه به ظرافت در تولید بسیار بالا بوده و ارزش چندین میلیونی آن باعث شده که با تابلو فرش ها را با وسواس خاصی نصب کنیم. اما نصب تابلو فرش ها در گذر زمان نیازمند تمیز کردن هستند چرا که به راحتی گرد و غبار روی آن ها نشست می کند. اما راه حل تمیز کردن تابلو فرش می تواند کمی دردسر ساز باشد. حتما برای شما نیز سوال شده که چه روشی برای تمیز نگه داشتن تابلو فرش ها وجود دارد، چگونه تابلو فرش را تمیز نگه داشت و آیا شستن تابلو فرش ها بخصوص در خانه کار آسان و درستی است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ داده شود.

راه حل مناسب برای شست و شوی تابلو فرش

نکات بسیار مهمی هنگام شستن تابلو فرش وجود دارد که کار شستن آن در خانه را دشوار می کند. اول باید قاب تابلو را به بهترین شکل باز کرد. سپس با جارو گرد و غبار فرش را از بین ببرید پیشنهاد ما استفاده از برس های مخصوص گردگیری در جاروبرقی است. با دقت این عمل باید صورت گیرد که مبادا مشکل بخصوص در رنگ تابلو بوجود بیاید. استفاده از شامپو های مخصوص نیز به شدت توصیه شده اما دقت داشته باشید که هر شامپو فرشی مناسب هر تابلو فرشی نیست و باید نسبت به رنگ و جنس تابلو فرش این کار انجام شود. شامپو فرش می بایست در آب سرد ابتدا به خوبی حل شود و با اسفناج به صورت یکنواخت آن را تمیز کرد. بعد از شستن می بایست باید تابلو در محیطی گرم (در نور آفتاب) و روی یک سطح صاف آن را قرار داده تا خشک شود. اما حقیقت اینکار ممکن است بدلیل اطلاعات کم نسبت به تابلو فرش به درستی انجام نشود و آسیب جدی را به تابلو فرش ارزشمند شما وارد شود. اگر شما در شهر اصفهان زندگی میکنید و تابلو فرش اصفهان را تهیه کرده اید باید بدانید که تابلو فرش ها به خصوص تابلو فرش دست بافت اصفهان دارای کیفیت بسیار بالایی است اما ممکن است بدلیل ناشی بودن هنگام شست شو به تابلو فرش آسیب جدی وارد کنید.

pictorial-carpet

بهترین راه حل برای تمیز کردن تابلو فرش، استفاده از قالی شویی های سطح شهر است. همشهریان عزیز در اصفهان می توانند با تماس به کارخانه قالی شویی تر و تمیز از خدمات مدرن و بروز قالی شویی در اصفهان استفاده کنند، کارخانه قالی شویی تر و تمیز در شهر اصفهان با استفاده از بهترین مواد شوینده و در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای در قالی شویی با تجهیزات مدرن آماده خدمت به شما همشهریان عزیز هستیم.